Piektdienā pirms pavasara brīvdienām tika pasniegtas balvas skolēniem, kuri aktīvi iesaistījušies dažādās sporta aktivitātēs – Latvijas skolu Ziemas festivālā (paldies Smārdes pagasta pārvaldei un personīgi Kristapam Zaļkalnam par iniciatīvu un aktīvu iesaistīšanos), skolēnu padomes organizētajās volejbola sacensībās, ziemas stafetēs.

Ziemas festivāls

Ziemas festivāla kopvērtējumā veikto kilometru ziņā 3.vietu ieguva Anastasija Grīna un Aleksandrs Grīns, 2.vietu Helēna Grīna un Markuss Behmanis, bet 1.vietu – Ilze Muceniece un Nikons Grīns.

Klasei kopā veikto kilometru ziņā nepārspēta palika 6.klase, kur vidēji uz 1 skolēnu tika sakrāti 19,28 km.

Ziemas festivāla sacensību vērtējumam tiek uzkrāti kilometri ziemā droši pieejamos sporta veidos – dalībnieki var gan slēpot un snovot, gan arī skriet, iet pārgājienos vai nūjot, lai sacensības var notikt arī tad, ja ziema atkāpjas. Uzvar tas, kurš sakrāj visvairāk kilometru. Ziemas festivāls šogad notika virtuāli, skolēniem kilometrus krājot viedtālruņa lietotnē. Festivālu organizē biedrība “Latvijas Sporta federāciju padome”.

Aktīvākie sportisti Ziemas festivālā bija arī Linda Zimerte, Žanete Černova, Jasmīne Ļisova, Madara Krūmiņa, Maksims Kačurivskis, Ernests Ivanovs, Miks Čilipāns, Rūdolfs Ose, Rihards Šnikvalds, Katrīna Ose, Marks Komolovs, Niks Kačurivskis, Lelde Šnikvalde, Katrīne Lase, Evita Straupmane, Tīna Balode, Žanete Silava, Artūrs Balodis, Kristers Pazars, Rafaels Ratkevičs, Miks Straupmanis.

Volejbols

Volejbola sacensībās 3.vietu ieguva komanda, kuras sastāvā Kristians Černovs, Matīss Būmanis, Jasmīne Ļisova, 2.vietu Emīls Krūmiņš, Raivo Gudrais, Rūdis Ose, bet godpilno 1.vietu – Matīss Dzērve, Lūkass Kleins, Emīls Straupmanis.

Aktīvi volejbola spēlēs iesaistījās arī Ričards Baumanis, Jānis Salmanis, Artūrs Jankovskis, Jānis Jaunkļaviņš, Ilze Muceniece, Miks Čilipāns, Nils Kalniņš, Dominiks Kleins, Adrians Vorza.

Ziemas stafetes

Ziemas stafetēs klašu grupās uzvarēja 4.klase un 9.klase. 2.vietā palika 6. un 8.kl., trešajā – 5. un 7.kl.

Paldies skolotājiem, īpaši Andai Germovai un Dainim Germovam, par iesaisti Ziemas festivāla norisē, kā arī Ivetai Čilipānei par kopējo procesa koordinēšanu un sniegto atbalstu skolēnu padomei viņu ideju realizēšanā!