2.klases skolēns Reinis Steiks (skolotāja Dace Krēsliņa) piedalījās Skaļās lasīšanas sacensībās. Prieks, ka viņa sniegums uzrunāja un tika iegūta simpātiju balva – Ingmāra Līdakas grāmata “Zoodārzs manā pagalmā”!

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības aizsākās kā konkurss 11-12 gadus veciem 5. klašu skolēniem, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Konkurss notiek trīs posmos – sacensības skolā vai vietējā bibliotēkā, reģionālais fināls un valsts fināls Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Sacensību mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku. To organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka. Šogad Skaļās lasīšanas konkursā piedalās arī citu vecumposmu skolēni.